Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2130

Budżetowe urządzenia wielofunkcyjne są chętnie kupowane nie tylko użytkowników domowych, ale również przez niewielkie firmy, które nie potrzebują wysokowydajnego sprzętu. Oprócz stosunkowo niskiej ceny zakupu, urządzenie oferuje bardzo dobrą jakość wydruku, zwłaszcza w kolorze oraz przystępne ceny eksploatacji. Ponadto dzięki kompaktowym rozmiarom oraz niskiej wadze, może pracować nawet w bardzo małych pomieszczeniach.

HP DeskJet 2130 – podstawowe informacje

Urządzenie ma wbudowany standardowy port USB, dzięki któremu może komunikować się nie tylko z komputerem, ale również z pendrivem, a nawet dyskiem zewnętrznym. Sprzęt wyróżnia się błyskawiczną instalacją, z którą poradzą sobie nawet początkujący użytkownicy. Zastosowanie podajnika mieszczącego do 60 arkuszy w formacie A4 zdecydowanie podnosi komfort korzystania z urządzenia. Drukarka oferuje maksymalną rozdzielczość wydruków kolorowych na poziomie 4800 x 1200 dpi, co jest w zupełności wystarczające, aby grafiki, obrazki a nawet zdjęcia charakteryzowały się dużą ilością detali i wyrazistością. Obciążenie normatywne wynosi do 1000 wydruków miesięcznie i nie powinno przekraczać się tej wartości. Rozdzielczość optyczna skanera wynosi 1200 x 1200 dpi i gwarantuje czytelne skany dokumentów tekstowych, projektów i obrazów.

HP Deskjet 2130 – eksploatacja

Jak sama nazwa wskazuje, drukarka atramentowa HP Deskjet 2130 potrzebuje do pracy tuszu. Do opisywanego modelu w prosty sposób instaluje się dwa kartridże odpowiedzialne za druk monochromatyczny i kolorowy. Zarówno w przypadku oryginalnych pojemników z tuszem, jak i wysokiej jakości zamienników, w zależności od jakości oraz stopnia pokrycia strony, użytkownik może wydrukować nawet kilkaset stron. Dobrym pomysłem jest kupowanie kompletów, które charakteryzują się bardziej atrakcyjną ceną.

Comments are closed.