Urządzenie all-in-one z kolorową drukarką HP DeskJet 3520

Drukarki atramentowe charakteryzują się wysoką jakością wydruków zwłaszcza w kolorze, dlatego są chętnie kupowane m.in. przez fotografów. W przeciwieństwie do laserowych urządzeń wykorzystujących specjalny proszek znajdujący się w tonerze, modele atramentowe wyróżniają się przystępną ceną zakupu, która stanowi ich dodatkowy atut.

Podstawowe informacje o HP DeskJet 3520

Opisywane urządzenie łączy w sobe najważniejsze funkcje drukarki, kopiarki i skanera, dzięki czemu cieszy się dużą popularnością nie tylko wśród użytkowników domowych, ale również wśród niewielkich firm, które nie potrzebują wysokowydajnego urządzenia. Maksymalna prędkość monochromatycznego wydruku wynosi do 23, natomiast kolorowego do 8 stron na każdą minutę pracy urządzenia. Drukarka może łączyć się z komputerem, tabletem lub smartfonem za pomocą wbudowanego modułu Bluetooth lub przy użyciu standardowego kabla USB. Opisywane urządzenie jest w pełni kompatybilne zarówno z systemem operacyjnym Windows, jak i macOS. Ponadto zastosowanie niezwykle użytecznego podajnika mieszczącego do 80 arkuszy w formacie A4 znacząco zwiększa komfort użytkowania.

Prawidłowa eksploatacja

Do prawidłowej pracy drukarki niezbędny jest komplet pojemników z tuszem w kolorze czarnym, purpurowym, żółtym i błękitnym. Zarówno w przypadku oryginalnych tuszów, jak i wysokiej jakości zamienników, w zależności od stopnia pokrycia strony oraz jakości, użytkownik może wydrukować nawet do kilku tysięcy stron. Normatywne obciążenie urządzenia wynosi do 1000 wydruków na miesiąc. Taka eksploatacja zapobiega nadmiernemu zużyciu elementów eksploatacyjnych drukarki www.drtusz.pl/hp-deskjet-3520-all-in-one-printer-series-c-10222001431.html. W przypadku dłuższych przerw w korzystaniu z urządzenia warto przynajmniej raz w tygodniu wydrukować jedną stronę, aby wyeliminować ryzyko zaschnięcia tuszu do minimum.

Comments are closed.