Drukarka laserowa Brother HL1112E

Profesjonalne drukarki laserowe są wykorzystywane w korporacjach, dużych instytucjach i biurach, w których najważniejsza jest wydajność. Mniejsze urządzenia są spotykane nie tylko w małych biurach, ale również w domach. Choć nie oferują one takiej samej wydajności, w większości przypadków prędkość drukowania jest w zupełności wystarczająca do komfortowej pracy nawet kilku osób. Pomimo zaawansowanej funkcjonalności, drukarki laserowe charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą.

Parametry techniczne drukarki Brother HL 1112E

Opisywany model wyróżnia się niezwykle kompaktowymi rozmiarami oraz stosunkowo niska wagą wynoszącą zaledwie 4,5 kg, dzięki może być swobodnie wykorzystywany nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Maksymalna prędkość wydruku wynosi do 20 stron na każdą minutę pracy urządzenia, co jest w zupełności wystarczające w przypadku średnio intensywnej eksploatacji. Rozdzielczość monochromatycznego wydruku wynosi 600×600 dpi i bez problemu wystarcza do dokumentów tekstowych. Pełna kompatybilność ze wszystkimi najpopularniejszymi systemami operacyjnymi gwarantuje wszechstronne użytkowanie urządzenia. Niezwykle przydatny pojemnik mieści do 150 arkuszy w formacie A4. Drukarka jest w pełni gotowa do pracy w mniej niż 10 sekund po uruchomieniu.

Dodatkowe informacje

Drukarka laserowa Brother HL1112E – zobacz tonery (https://www.drtusz.pl/tonery-do-brother-hl-1112-zamienniki-oryginalne-c-20411027522.html) wyróżnia się niskimi poborem energi elektrycznej nawet w przypadku intensywnej eksploatacji. Sprzęt oferuje wyłącznie czarno-białe wydruki, dlatego jest szczególnie polecany do firm i instytucji produkujących głównie dokumenty tekstowe. Zarówno w przypadku oryginalnego toneru, jak i wysokiej jakości zamienników, koszt wydruku jednej strony jest nieporównywalnie niższy w porównaniu do drukarki atramentowej i w zależności od jakości wydruku oraz stopnia pokrycia strony, wynosi zaledwie kilka groszy.

Comments are closed.