Uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne Epson L386

Jedną z największych zalet kolorowych drukarek atramentowych jest zdecydowanie niższa cena zakupu w porównaniu do modeli laserowych. Ponadto dzięki kompaktowym rozmiarom mogą pracować nawet w bardzo niewielkich pomieszczeniach. Epson L386 do prawidłowej pracy potrzebuje tuszu w kolorze błękitnym, żółtym, purpurowym oraz czarnym. Zarówno w przypadku oryginalnych pojemników z tuszem jak i wysokiej jakości zamienników, koszty eksploatacji są stosunkowo niewielkie, dlatego opisywane urządzenie idealnie sprawdzi nie tylko w domu, ale również w małych i średnich firmach.

Epson L386 parametry techniczne

Maksymalna rozdzielczość wydruków monochromatycznych i kolorowych wynosi aż 5760 x 1440 dpi, dzięki czemu zarówno dokumenty tekstowe, jak i grafiki, obrazy, fotografie, a nawet mapy charakteryzują się wysoką szczegółowością i wyrazistością. W zależności od stopnia pokrycia strony tuszem, sprzęt oferuje do 33 czarno-białych wydruków na minutę, lub 15 kolorowych. Urządzenie jest wyposażone w moduł Wi-Fi umożliwiający łączność bezprzewodową nie tylko z komputerem, ale również ze smartfonem i tabletem. Sprzęt łączy w sobie najważniejsze funkcje drukarki, skanera i kopiarki, dzięki czemu cechuje go wszechstronność i wielozadaniowość.

Tusze do Epson L386

Pojemniki z atramentem do epson L386 przeznaczonym do opisywanego urządzenia mają pojemność aż 70 ml. Najlepszym wyborem jest zakup kompletu, który charakteryzuje się najbardziej atrakcyjną ceną i może obniżyć koszty wydruku aż do 0,27 grosza za jedną stronę. Nawet w przypadku intensywnej eksploatacji urządzenie generuje jedynie 38 decybeli, dzięki czemu może być wykorzystywane w małych mieszkaniach i kawalerkach. Co więcej, niski poziom poboru energii w niewielki sposób wpływa na wysokość rachunków za prąd.

Comments are closed.