Drukarka brother dcp 1610we – Gdzie się sprawdzi?

Nowoczesna technologia stawia przed rynkiem coraz śmielsze wymagania. Urządzenia mają służyć wygodzie, ułatwiać funkcjonowanie w codzienności i dawać jak najwięcej możliwości. Szczególnie ceniona staje się wielofunkcyjność, dzięki której w łatwy sposób można zaoszczędzić zarówno miejsce, czas, jak i pieniądze. Skumulowanie kilku funkcji w jednym urządzeniu jest wyjątkowo przydatne w przypadku drukarek.

Drukarka brother dcp 1610we to laserowe urządzenie, które oferuje nie tylko możliwość drukowania, ale także skanowania oraz kopiowania dokumentów. Drukarka posiada regularny, prosty kształt i charakteryzuje się niewielkimi rozmiarami oraz lekkością, co pozwala na jej swobodne ustawienie. Bez problemu zmieści się ona na biurku lub innym stanowisku pracy. Urządzenie to przeznaczone jest przede wszystkim do użytku domowego, ale sprawdzi się także
w niewielkich zespołach roboczych, a także w biurach.

Brother dcp 1610we posiada wbudowany podajnik papieru obsługujący jednorazowo 150 arkuszy. Dzięki temu czynność uzupełniania papieru nie musi odbywać się tak często. Na wydajność drukarki wpływa również użycie technologii laserowej. Produkt posiada wyświetlacz LCD o rozmiarze 16 znaków x 2 linie oraz pamięć o pojemności 32MB, natomiast szybkość kopiowania oraz druku wynosi 20 stron na minutę. Istotną cechą tego modelu jest to, że działa on w sieci bezprzewodowej.

Opcja drukowania bezprzewodowego oznacza brak konieczności korzystania z kabla. Zastosowany interfejs WIFI pozwala na korzystanie z drukarki wszędzie tam, gdzie dostępny jest sygnał sieci.
Obsługa drukarki brother dcp 1610we jest intuicyjna, a wykorzystanie technologii bezprzewodowej zapewnia łatwość w jej instalacji.


Urządzenie jest monochromoatyczne, co oznacza, że sprawdzi się ono w miejscach, gdzie przeważa wydruk czarno-biały.

Comments are closed.