Kompaktowe urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 3775

Urządzenia wielofunkcyjne są chętnie kupowane nie tylko przez użytkowników domowych, ale również przez niewielkie firmy, które nie potrzebują wysokowydajnego sprzętu. Ich podstawową zaletą jest wielofunkcyjność i wszechstronne użytkowanie. Sprzęt typu all-in-one, pomimo mnogości funkcji, charakteryzuje się przystępną ceną zakupu oraz stosunkowo niskimi kosztami eksploatacji. Zarówno w przypadku zakupu oryginalnych kartridży z tuszem, jak i wysokiej jakości zamienników, w zależności od jakości oraz stopnia pokrycia strony, wystarczają nawet na kilkaset wydruków.

Podstawowe informacje o drukarce HP 3775

Opisywane urządzenie jest w pełni kompatybilne nie tylko z systemem Windows, ale również z macOS oraz Android, dzięki czemu użytkownik może korzystać z drukarki nie tylko za pomocą komputera, ale również smartfona oraz tabletu. Ponadto wbudowany moduł Wi-FI zapewnia bezprzewodową pracą. Maksymalna rozdzielczość wydruku w kolorze wynosi 4800 x 1200, natomiast w czerni 1200 x 1200 dpi, dzięki czemu zarówno fotografie, grafiki jak i obrazy charakteryzują się dużą szczegółowością i wyrazistością. W przypadku skanera maksymalna szczegółowość wynosi 600 dpi, co gwarantuje niezwykle czytelne skany nawet w przypadku map i skomplikowanych projektów.

Zastosowanie i eksploatacja

Urządzenie wielofunkcyjne HP 3775 jest wyposażone w niezwykle przydatny podajnik papieru, który mieści do 60 arkuszy w formacie. Co więcej, dzięki kompaktowym rozmiarom oraz stosunkowo niskiej wadze wynoszącej zaledwie 2,3 kg, sprzęt może pracować nawet w bardzo małych pomieszczeniach. Normatywne obciążenie wynosi do 1000 wydruków miesięcznie i jest w zupełności wystarczające nie tylko dla użytkowników domowych, ale również dla małych firm, które potrzebują zarówno drukarki, skanera jak i kopiarki.

Zobacz tusze do Hp 3775 – https://www.drtusz.pl/tusze-do-hp-deskjet-ink-advantage-3775-oryginalne-c-10222059552.html

Comments are closed.