Drukarka laserowa Canon Pixma MG3650

Jedną z najważniejszych zalet drukarek laserowych jest wysoka jakość, zwłaszcza w przypadku kolorowych wydruków. Niezwykle popularne urządzenia all-in-one łączą w sobie najważniejsze funkcje skanera, drukarki i kopiarki, a co najważniejsze wcale nie muszą być bardzo drogie. Są najczęściej kupowane przez użytkowników domowych, ale nie tylko. Na tego rodzaju sprzęt decydują się niewielkie firmy, które nie potrzebują wysokowydajnego sprzętu. Szeroka funkcjonalność i wszechstronne użytkowanie to najistotniejsze cechy, które przemawiają na korzyść urządzeń wielofunkcyjnych.

Canon MG3650 – podstawowe informacje

Urządzenie japońskiej marki wyróżnia się kompaktowymi rozmiarami oraz stosunkowo niską wagą wynoszącą zaledwie 5,4 kg. Konstrukcja umożliwia bezproblemowe korzystanie ze sprzętu nawet w niewielkich pomieszczeniach. Ponadto moduł komunikacji bluetooth pozwala na bezprzewodową łączność z komputerem stacjonarnym lub laptopem zlokalizowanym w pobliskim pomieszczeniu. Co więcej, pełna współpraca z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi, czyli Windows i macOS dodatkowo poszerza możliwości sprzętu. Czym jeszcze wyróżnia się opisywany model Canon MG3650? – więcej znajdziecie na www.drtusz.pl

  • Niski poziom hałasu na poziomie niecałych 44 decybeli gwarantuje cichą pracę urządzenia nawet w trakcie intensywnej eksploatacji.
  • Maksymalna rozdzielczość skanera na poziomie 1200 x 2400 dpi zapewnia wyraźne skany zarówno dokumentów tekstowych, fotografii jak i grafik.

Pozostałe parametry techniczne

Choć maksymalna prędkość wydruku nie należy do najszybszych, jest całkowicie wystarczająca do użytku domowego. W przypadku druku monochromatycznego jest to około 10, natomiast kolorowego około 6 stron na każdą minutę pracy urządzenia. Kopiarka oferuje szerokie możliwości zmniejszania lub powiększania kopiowanych stron, w zakresie od 25 do 400%. Warto jeszcze zaznaczyć, że sprzęt wyróżnia się niskim poborem energii elektrycznej.

Comments are closed.